Beijing Automobile Części Część Co., Ltd.

Wysoka jakość, najlepszy serwis, za rozsądną cenę.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom ProduktyOlej Making Ekspres

pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur

dobra jakość Filtr powietrza Linia produkcyjna na sprzedaż
dobra jakość Filtr powietrza Linia produkcyjna na sprzedaż
Chcę powiedzieć, że produkty bardzo dobre. Dziękuję wszystkim za sugestie, również dobre usługi po sprzedaży.

—— Niemcy Fabian Scherb

Mamy zaufanie do jakości swoich produktów. Zawsze najlepsza. Należy zachować tę dzieje, a my nawiązać stosunki handlowe długoterminowej z wami.

—— Mr Zero

Współpraca jest bardzo zadowalający i YouSu z ostatnich kilku lat, jesteśmy bardzo chętni do kontynuowania współpracy długoterminowej

—— Dziekan

Im Online Czat teraz

pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur

Chiny pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur dostawca
pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur dostawca pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur dostawca pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur dostawca pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur dostawca

Duży Obraz :  pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Shandong
Nazwa handlowa: Dingli
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: XZ
Głównym materiałem: Stal węglowa
Napięcie: 380V / 415V / 220V
Zasilania: 55KW / 96KW
Gwarancja: 12monthes
Po sprzedaży usługi świadczone: Inżynierowie dostępne do użytku maszyn za granicą

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: 1500-50000
Szczegóły pakowania: zgodnie z wymaganiami klienta
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: TT / LC
Możliwość Supply: 20sets / miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu

pionowe odlewy konkretną maszynę do podejmowania rura mogłaby rur z gniazdem złącza; male i female stawów; mieszkanie wspólne; Bell & Czop stawów; F, a także kształt stawu. Rury o średnicy od 600 mm do 3600 mm, długości do 3 metrów. dostosowanie do specjalnej specyfikacji i wymagań jest dostępna.

pionowe odlewania betonu Maszyna do produkcji rur   Jest to najbardziej zaawansowany i popularna maszyna rury na świecie, nasza firma importować technologię krajach zachodnich, a następnie starać się zapewnić najlepsze rozwiązanie maszyny rur betonowych dla klientów ze świata. Może produkować rur betonowych o dużej średnicy.

Pojemność:

Średnica rury: DN300-3600mm,

Rura Długość: 2-3 metr

Koniec rury stawów: Mieszkanie stawów, Mężczyzna i kobieta, Bell & Czop

Zastosowanie: Beton zbrojony rury, rury stalowe porywaniem, pokryte rury PVC / HDPE, włazów, Box Przepust, Beton Wells Wszystkie te rury są powszechnie stosowane w przepust drogowy, nawadnianie rolnicze, ścieków, elektrowni, roboty publiczne, odprowadzania wody,

Cechy odlewania pionowe maszyny produkującej rury betonowe

1. Stosujemy technologię wysokiej częstotliwości wibracji, które wibruje materiału betonowego dokładnie i równomiernie rozprowadza. Gotowe rury betonowe są z dobrych wyników gęstości i struktury, gładki wygląd.

2. Stosujemy technologię natychmiastowego zwalniania formy, każda rura o średnicy wystarczy jeden zestaw formy. Pomaga to zmniejszyć inwestycji formy w porównaniu z innymi maszyny do formowania rur, a także zaoszczędzić wiele czasu i pracy w montażu i demontażu formy. Wyższa wydajność produkcji i lepszej jakości.

3. Z pół-suche odlewania betonu, niski stosunek cementu i wody, wystarczy naturalne utwardzenie, to na zaoszczędzenie kosztów utwardzania parowego.

4. Wysoka automatyzacja, o 360 stopni systemu automatycznego podawania betonu, pręt rdzenia wibrator jest zmienna częstotliwość kontrolowana, ekscytujące życie będzie regulowany, aby zaspokoić produkcji rur różnej średnicy i długości. Układ hydrauliczny zapewniają wystarczającą moc do zakładu, a także system chłodzenia oleju i układ smarujący obiecują życie już uruchomiony.

5. Wielofunkcyjny, oprócz wzmocnionych rur betonowych, maszyna ta jest również zdolny do stali podnośnikowe rury, rury pcv podszycia, przepustów i studzienek ramką,.


Detale


1)        Przenośnik betonowe,

Przenośnik jest spowodowało to przez silnik o zmiennej częstotliwości, pas gumy, łatwe w utrzymaniu i obsłudze. Unikalny system zmiennego sterowania prędkością obiecuje betonu karmienia ciągły, stabilny, łatwy do kontrolowania. Powszechnie karmienia wewnątrz średnicy roboczej jednego przenośnika podawania mogą być wykorzystane do obróbki dwóch pozycjach.

2)        Głowa Naciśnięcie maszyny,

Jest to ruchoma rama z bramowe automatyczne hydrauliczne naciska na stronę lewą i prawą, a także w górę iw kierunku w dół. Jest on używany w celu utworzenia końcowego połączenia rur, aby dokładne i solidne złącza końcowego. Jest pełna automatyczna cała produkcja.

3)        Centralny wibrator,

Ten wibrator jest zamontowany w wewnętrznej formy rurowej, składa się z czterech niezależnych sekcjach uszczelniające niezawodnie. Specjalnie zaprojektowane dla rur betonowych. Wszystkie łożyska są importowane i użyć specjalnego oleju powietrza Smarowanie technologii, która pomaga wibrator chłodzenia działa nawet przy dużej prędkości, przy dużym obciążeniu.

Duża szybkość nas projekt jest 4600 r.pm. wibracyjny siła i częstotliwość jest ustawiana dla innego produktu. Jest to unikalna konstrukcja systemu blokującego, to jest bardzo łatwy do demontażu i montażu wibrator, kiedy zmienić wewnętrzną formę do innej specyfikacji rury. Nasz wibrator jest już z użyciem życia i dobrej wydajności, łatwe w utrzymaniu, jest ważną częścią całego urządzenia.

4)        Rama podstawy maszyny,

Cała rama maszyny jest wykonana ze stali o wysokiej wytrzymałości, za pomocą spawania łukowego w dwutlenek węgla. Jest on stosowany w celu wspierania wewnętrznej formy, wibrator, a elektryczny układ napędowy silnika. W tym wewnętrzną bazę formy, siedzibę główną siedzibę silnika, łożysk i tłumienia wibracji urządzenia, z prostą konstrukcję, znacznie mniejszą awaryjność.

5)        Układ hydrauliczny, system chłodzenia dla zaawansowanych pionowej rury maszynie

Wybieramy układ hydrauliczny najwyższej jakości w Chinach, w oparciu o zaawansowaną technologię sterowania hydraulicznego, również wyposażonego Displayer temperatury oleju, poziom oleju, urządzenie alarmowe, także promieniowanie cieplne oraz urządzenia filtrującego.

Ze względu na wibrator pracuje z bardzo dużą prędkością i pod dużym obciążeniem, to będzie łatwo dostać się gorąco. Następnie system chłodzenia jest bardzo ważny, który zadecyduje całe życie wibrator i wydajność roboczą. Również z temperatury oleju, ciśnienia oleju ochrony alarmu itp, to zagwarantuje całe urządzenie rury działa bezpiecznie i stabilnie.

6)        Rura stalowa Mould,

Jesteśmy w stanie zaprojektować formy rur stalowych według klienta "ASTM, BS, lub jakichkolwiek innych krajach konkretnych standardów rur.

Cała forma rury będą obejmować:

za.)          Zewnętrzna forma 1 szt

b.)         Wewnętrzna forma 1 szt

do.)          Prasa głowy Uchwyt 1 szt

re.)         Pierścień podstawa paletowa 1 szt

mi.)          Czop Formowanie Ring 1 Pc

7)        Narzędzia dźwignic do pionowych rur Maszyn Mold

Narzędzia są w specjalnych konstrukcji, służący do transportu do formy rury, zakres dla całej średnicy dopasowanej do urządzenia.

 

8) Układ elektryczny do pionową rurą Maszynie

Nasz system sterowania znajduje się z programowalnym systemem PLC, automatyczną funkcją pamięci oraz ekran dotykowy 10,5 cala. Wszystkie elementy elektryczne są Schneider, możemy również zaprojektować ograniczone przełączniki pozycji chronić całą maszynę, poza tym, każda operacja między działaniem urządzenia zostaną zablokowane w przypadku niewłaściwej eksploatacji. Nasz system sterowania jest owocem naszych ponad dziesięciu latach starań, bardzo łatwy do nauczenia i wykorzystania. Tylko jeden pracownik jest wystarczająco działać.

9) Pompa oleju do pionowych rur Vibration Casting Making maszyny


Funkcja wibracji pionowej rury maszynie odlewniczej


1.High-mechanizacja, automatyczna produkcja, wysokiej wydajności, niskie koszty pracy

2 Wydajność nie ogranicza modelu

3 Wysoka precyzja produkt

4 Użyj suchy beton, oprawa wykorzystanie materiału mniej, niskie koszty

5 Molding przez wibracje o wysokiej częstotliwości, beton nie mają warstwową efekt separacji, dobra jednorodność

6 Natychmiastowa wyjmowania z formy po formowaniu, każda rura o średnicy wystarczy jeden zestaw formy, mniej liczby pleśni i koszt pleśni

utwardzanie 7 parowa użyć fizyczną lub niskiej temperaturze (30 ° C 40) metody, oszczędzać energię

8 może produkować Rury żelbetowe z zasadą lub nieokrągłe

9 Potrafi antykorozyjną rur z tworzyw sztucznych osadzonych wyściółki rur betonowych, proces prosty

10 Mniej Proces mniej akcesoria Sprzęt

11 Nie gnojowicy i ścieków, mniej odpadów przemysłowych.

E-mail: chinapipemachine@gmail.com; pony@concretepipesmachine.com

Mobi: + 86-15192160306

Web: www.concretepipesmachine.com


Produkt końcowy


Szczegóły kontaktu
Beijing Automobile Spare Part Co.,Ltd.
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)